Dil Seçiniz
Telefon
Facebook
WhatsApp
İnstagram
Twitter
Linkedin
Skype

Kurulduğumuz günden bugüne kadar olan süreçte, modern ve teknolojik ürünler ile müşterilerimizi memnun etmeyi amaçladık. Kurumsal kimliğimizi her zaman ön planda tutup güvenilir, kaliteli ve sürekli çalışmalarımızı devam ettirmek gayesiyle dünya standartlarında ürünlerimizi sunmaktayız.

  • Fevziçakmak Mahallesi 10753. Sokak Kobisan 3 Sanayi Sitesi 30BG, 42050 Karatay/Konya
  • info@portalvinc.com.tr
  • 0 (332) 249 24 91
Misyonumuz & Vizyonumuz

Misyonumuz & Vizyonumuz

Misyonumuz

Teknolojik ilerlemeleri takip eden, müşterilerine güven veren ve dünya standartlarına uygun çözümler üretmektir. Satış esnasında ve sonrasında her türlü teknik desteği kısa sürede güveniler çözümler ile sunmaktır. Müşterilerimiz, ürünü kullanmaya başladıktan sonra da sürekli takip içerisinde olup hizmetlerimizi en iyi seviyeye getirmek adına, müşterilerimizin fikirleriniz ve ürünün performansını değerlendirerek ürün kalitesini arttırmak.


Our Mission

By following technological progresses, become a company that gives confidence to its customers and produces solutions in accordance with world standards. All kinds of technical support during and after sales are presented in a short time with reliable solutions. After our customers begin to use our products we evaluate the opinions of our customers and also the performance of our products in order to bring our services to the best level.


Vizyonumuz

Kurulduğumuz günden bugüne kadar olan süreçte, modern ve teknolojik ürünler ile müşterilerimizi memnun etmeyi amaçladık.
Kurumsal kimliğimizi her zaman ön planda tutup güvenilir, kaliteli ve sürekli çalışmalarımızı devam ettirmek gayesiyle dünya standartlarında ürünlerimizi sunmaktayız. Her zaman disiplinli ve yaşam boyu eğitimi çalışma felsefesi haline getirerek uzman kadromuzla sektörümüzde ilerlemeyi esas aldık

We aim to satisfy our customers with modern and technological products in the
process that we have established up to today. We always keep our corporate identity in the foreground and present our products in world standards in order to maintain reliable, high quality and continuous work. We have always made progress in our sector with our expert staff by making discipline and lifelong education a philosophy of work.